T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 Bulunduğunuz Yer: Birimlerimiz  >>   İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.


 
 
İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhittin ADIYAMAN


10 Eylül 1958 Seyitgazi İlçesi Ayvalı Köyünde doğdu. Kurşunlu Camii avlusundaki İstiklal İlkokulu ile başlayan öğrenimini Cengiz Topel İlkokulu, Eskişehir İmam Hatip Lisesi, Eskişehir Eğitim Enstitüsü ve Anadolu Üniversitesi diplomaları ile tamamladı. 18 Şubat 1982 Kahramanmaraş Cumhuriyet Orta Okulu Fen Bilgisi Öğretmenliği ile mesleğe başladı. İnönü İlçesi A.Kuzfındık ve Oklubalı Köylerinde Okul Müdürlüğü, Eskişehir Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Müdür Yardımcılığı, Cemal Mümtaz Anadolu Öğretmen Lisesi Kurucu Müdürlük görevlerinde bulundu. Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kurucu Müdürlüğünü yürüten M. ADIYAMAN, evli ve üç çocuk babasıdır.

 Şube Müdürü Çoşkun BÜYÜKERÇEVİK     1957 Yılında Eskişehir'de doğdu. Eskişehir'de başladığı tahsil hayatını Eskişehir Eğitim Enstitisü ve Anadolu Üniversitesinde tamamladı. Meslek hayatına 1982 yılında Sivas'ta başladı. 1984'ten bu yana çeşitli kurum ve kuruluşlarda idarecilik yaptı. Kılıçoğlu Anadolu Lisesi Başmüdür Yardımcılığı görevini yürütürken Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak görevlendirildi.Şube Müdürü Sertap ALTINOK   1995 Yılında Zihinsel Engelliler Öğretmeni olarak göreve başladı. Çeşitli kurumlar ve kuruluşlarda öğretmen ve yönetici olarak görev yaptı. 
Yüksek Lisans derecesine sahip
S. ALTINOK 05/03/2013 tarihinden bu yana Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapmaktadır.
Şube Müdürü Hakan CIRIT


06.05.1971´de Elazığ´da doğdu. İlk, orta, lise tahsilini Elazığ´da yaptı. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünde yüksek öğrenimini tamamladı. 
Sırasıyla Karadere Köyü İlkokulu, Yukarı Söğütönü İlköğretim Okulu ve Ziya Gökalp İlköğretim Okullarında sınıf öğretmenliği, İki Eylül İlköğretim Okulunda Müdür Yardımcılığı, Mimar Sinan İlköğretim , Huzur (Şht. Serkan Özaydın) İlköğretim , Fahri Günay İlköğretim Okullarında Okul Müdürlüğü yaptıktan sonra 15.08.2008 tarihinden beri Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapmaktadır.
Evli ve iki çocuk babasıdır.Şube Müdürü Hüseyin OKUR


1963 Sarıcakaya doğumludur. İlkokulu Sarıcakaya'da, ortaokul ve lise öğrenimini Eskişehir'de tamamlamıştır. Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden 1987 yılında mezun olmuş ve 1988 yılında meslek hayatına başlamıştır. Osmangazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Eğitim Yönetimi dalında yüksek lisans sahibi olan H. Okur, yurdumuzun çeşitli şehirlerinde, kurum ve kuruluşlarında idarecilik ve öğretmenlik görevinde bulunmuştur. Halen Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevini yürüten H. Okur evli ve dört çocuk babasıdır.
Şube Müdürü Mahmut SAVURAN


Eğitimci olarak 1979'dan bu yana çalışmalarını sürdüren M. Savuran, 1989 yılından beri çeşitli kurum ve kuruluşlarda idarecilik görevinde bulunmuştur. Halen Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevini yürütmektedirAnadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği bölümünden mezunu M. Savuran evli ve üç çocuk babasıdır.
 
 
 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Vizyon-Misyon

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temel İlke ve Değerlerimiz
 


 

/2/DSC_0260  /2/DSC_0262  /2/DSC_0263  /2/mem2  /2/mem  
 Haber ve Duyurular
    
 

                       
T.C. Odunpazarı Kaymakamlığı
Adres :  Arifiye Mahallesi İkieylül Caddesi PTT Çıkmazı Merkez Postahane K:5 Odunpazarı / ESKİŞEHİR
Telefon :  0 (222) 220 21 81 
Faks :  0 (222) 220 34 09
E-Posta :  odunpazari@icisleri.gov.tr
Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller T.C. Odunpazarı Kaymakamlığı tarafından sağlanmaktadır.
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nite
lik taşımamaktadır.